Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

PPH DREW-MIŚ

O nas

Firma PPH DREW-MIŚ powstała w 1998 roku w Oławie. Naszym celem jest zaopatrywanie zakładów stolarskich w różne gatunki tarcicy suchej. Od samego początku największą uwagę zwracamy na jakość oraz wilgotność sprzedawanego drewna. Z czasem rozwinęliśmy działalność firmy, otwierając kolejne składy drewna w Żarach oraz we Wrocławiu.Stale rozszerzamy nasz asortyment. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku hurtowego oraz detalicznego stale dostosowujemy nasz asortyment. W chwili obecnej oferujemy: tarcicę suchą pochodzenia krajowego i tarcicę egzotyczną, płyty stolarskie, sklejki, okleiny i obłogi naturalne, deski tarasowe, deski elewacyjne itp.

Solidność i rzetelność naszej firmy zaowocowały współpracą z wieloma zakładami produkcyjnymi oraz stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów detalicznych korzystających z usług naszej firmy. Naszymi dostawcami są renomowani producenci krajowi oraz zagraniczni. Rozległe kontakty w branży oraz nienaganne relacje z dostawcami pozwalają na realizację nietypowych zleceń.

Witryna stworzona na platformie